Укр
Рус




Код товару: AR_3002304
Акумулятор для ноутбука HP EliteBook 8460p (HSTNN-I90C, HP8460LH) 10.8V 4400mAh PowerPlant (NB460885) - це важлива частина портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм.
Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють акумулятора PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Акумулятор PowerPlant - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Термін служби будь-акумуляторної батареї обмежений. Рекомендується її міняти через кожні 2-3 роки.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4400mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | HSTNN-LB2F, HSTNN-LB2G, HSTNN-LB2H, HSTNN-LB2I, HSTNN-W81C, QK639AA, QK640AA, QK642AA, QK643AA, CC09, HSTNN-CB2F, ST09, HSTNN-F08C, HSTNN-DB2H, HSTNN-OB2G, HSTNN-OB2H, 628369-421, 630919-421, BB09, CC06, CC06X, CC06XL, HSTNN-E04C, HSTNN-F11C, HSTNN-I90C, HSTNN-I91C |
| Вага | 0.3 кг |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 10.8V |
| Розміри | 206 x 20 x 48 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 535 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00