Укр
Рус



Код товару: AR_3002401
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Завдяки сучасним технологіям, в літієво-іонному акумуляторі відсутній "ефект пам'яті" і він може підтримувати автономну роботу ноутбука більш тривалий час.
Акумулятор для ноутбука PowerPlant - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ стати повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 8 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | HSTNN-IB2Q, HSTNN-LB2P, HSTNN-IB2P, VH08, HSTNN-I93C, HSTNN-F10C, 632425-001, 632113-151, QK641AA, 632114-141, VH08XL |
| Вага | 0,39 кг. |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 270.7 x 54 x 24.3 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 800 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00