Укр
Рус



Код товару: AR_3001535
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | HSTNN_YB4N, HSTNNYB4N, HSTNN-YB4O, HSTNN YB4O, HSTNN_YB4O, HSTNNYB4O, P106, PI06, PI06XL, PI09, HSTNN-LB4N, HSTNN LB4N, HSTNN_LB4N, HSTNNLB4N, HSTNN-LB4O, HSTNN LB4O, HSTNN_LB4O, HSTNNLB4O, HSTNN-YB4N, HSTNN YB4N |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 56 Wh |
| Розміри | 205.88 x 53 x 20.06 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 515 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00