Укр
Рус

Код товару: AR_3001536
Якщо ви помітили, що час між заряджаннями Вашого ноутбука скоротився, є сенс задуматися про те, щоб придбати новий акумулятор.
Аккумулятор для ноутбука HP Pavilion TouchSmart 14 (HSTNN-UB5M HPTS4L7) 14.4V 2600mAh PowerPlant (NB00000281) володіє невеликими розмірами і вагою, що робить його відмінним рішенням, якщо ви хочете зберегти компактні розміри і невелику вагу свого ноутбука. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цим АКБ стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 2600mAh |
| Кількість комірок | 3 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | HSTNN-UB5M, TPN-Q129, HSTNN-IB5S, TPN-Q131, TPN-Q130, TPN-Q132, 28460_001, 28460 001, 28460-001, 28460001, HSTNN-LB5S, 746458-421, F3B96AA, LA04041DF, LA04041, LA04, HSTNN-YB5M, 728460-001, HSTNN-Y5BV, HSTNN-UB5N |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 14.4V |
| Потужність | 37 Wh |
| Розміри | 274 x 37 x 23 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00