Укр
Рус



Код товару: AR_3001450
Акумулятор для ноутбука HP ProBook 430 G1 (HSTNN-IB4L) 14.8V 2600mAh PowerPlant (NB00000294)
Акумулятор PowerPlant - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалому експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють акумулятора для ноутбука HP ProBook 430 G1 стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 2600mAh |
| Кількість комірок | 3 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | HP, RA04, H6L28ET, HSTNN-IB4L, HSTNN IB4L, HSTNN_IB4L, HSTNNIB4L |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 277 x 35 x 21 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00