Укр
Рус


Код товару: AR_3001447
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 51J0500, 57Y4185, 57Y4186, 57Y4545, ASM, FRU, 42T4755, 42T4803, 42T4235, 42T4757, 42T4753, 42T4703, 42T4756, 42T4796, 42T4702, 42T4793, 42T4795, 42T4797, 42T4817, 42T4819, 42T4764, 42T4794, 42T4798, 42T4708, 42T4848, 42T4714, 42T4731, 42T4851, 42T4733, 42T4911, 42T4912, 42T4737, 42T4852, 42T4751, 42T4850, 42T4752, 42T4849, 42T4763, 42T4791, 51J0499 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 10.8V |
| Розміри | 207 x 56 x 20 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 679 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00