Укр
Рус

Код товару: AR_3002359
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4190 mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | L18M6PD1 SB10K97655 02DL017. L18M6PD2 SB10K97656 02DL018. L18C6PD1 SB10K97657 02DL019. L18D6PD1 SB10K97658 02DL020. 5B10W13923 5B10W13924 5B10W13925 5B10W13926. |
| Вага | 0.262 кг |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.46V |
| Розміри | 240 x 90 x 5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 645 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00