Укр
Рус


Код товару: AR_3001506
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | AA_PL2VC6, AA PL2VC6, AA-PL2VC6, AA-PB2VC6W, AAPB2VC6, AA_PB2VC6, AA PB2VC6, AA-PB2VC6, BAAPL2VC6W, BAA_PL2VC6W, BAA PL2VC6W, BAA-PL2VC6W, AAPL2VC6 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 218.8 x 52.6 x 34.6 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 714 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00