Укр
Рус




Код товару: AR_3002276
Акумулятор для ноутбука
TOSHIBA Satellite C55 (TA5195L7) 14.8V 2600mAh
- це важлива частина портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм і забезпечує можливість залишатися завжди в мережі.
Оригінальні елементи фірми Samsung найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ.
Надійний адаптер змінного струму дає можливість одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм.
Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є: низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 1600mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | PA5195U-1BRS, PA5186U1BRS, PA5186U_1BRS, PA5186U 1BRS, PA5195U_1BRS, PA5195U1BRS, PA5186U-1BRS, PA5185U1BRS, PA5185U_1BRS, PA5185U 1BRS, PA5185U-1BRS, PA5184U1BRS, PA5184U_1BRS, PA5184U 1BRS, PA5184U-1BRS, PA5195U 1BRS |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 14.8V |
| Потужність | 38 Wh |
| Розміри | 277.4 x 21.2 x 39.1 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 436 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00