Укр
Рус

Код товару: AR_3010388
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA Ink Efficiency E414 (1366C009)
Продуктивний пристрій «Все в одному» ідеально підходить для використання вдома, дозволяючи якісно виконувати високошвидкісну друк, сканування та копіювання документів. Стильний компактний принтер Canon PIXMA E414 оснащений потужними, але простими у використанні функціями і з легкістю поміститься на вашому робочому столі.
Доступний пристрій преміум-класу. Доступна ціна та неперевершена якість друку як текстових документів, так і фотографій роблять принтер Canon PIXMA E414 неймовірно цінним надбанням. Технологія друку FINE забезпечує насичені відтінки чорного, яскраві кольори і неймовірний рівень деталізації відбитків.
Поєднання технологій і творчих можливостей. Використовуйте функцію розпізнавання осіб в додатку My Image Garden, щоб систематизувати і друкувати фотографії. Створюйте поштові та вітальні листівки, календарі або вироби з паперу за шаблонами, створеним професійними художниками, за допомогою програми Creative Park Premium.
Нова сторінка в історії доступного друку. Принтер Canon PIXMA E414 дозволить вам знизити витрати, зберігаючи високу якість друку. Економічні картриджі Canon зі збільшеним ресурсом дозволяють рідше міняти чорнило, скорочуючи на одну сторінку.
Вбудовані технології енергозбереження. Функції автоматичного включення і виключення роблять пристрій більш енергоефективним. Вам навіть не потрібно включати принтер - просто натисніть кнопку «Друк» на комп'ютері, щоб роздрукувати документ, - принтер відразу ж вийде з режиму енергозбереження і почне друк. Сумісні картриджі: PG-46 (~ 400 сторінок А4). CL-56 (~ 300 сторінок А4).
| Технологія друку | струменева |
| Тип друку | кольоровий |
| Призначення | для дому |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Швидкість монохромного друку | 8 стор/хв |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | USB |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 426 мм |
| Максимальна кількість копій | 21 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 600 |
| Максимальна споживана потужність | 9 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 1.8 стор/хв |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Підтримувані ОС | Windows 7, Windows Vista, Windows 10, Windows 8.1, Mac OS X v10.10, Mac OS 10.8.2, Mac OS 10.8.3, Mac OS 10.8.4, Mac OS 10.8.5, Mac OS 10.9, Mac OS 10.9.1, Mac OS 10.9.2, Mac OS 10.9.3, Mac OS 10.9.4, Mac OS 10.9.5, Windows 8, Mac OS v8.6, Mac OS X v10.11 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | 13 x 18 см, A4, B5, A5, Letter, Legal, Com 10, DL, 10 x 15 см |
| Розмір області що сканується | А4 (297 х 216 мм) |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 1 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | PG-46, CL-56 |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип сканера | планшетний |
| Швидкість кольорового друку | 4 ст/хв |
| Ширина | 306 мм |
| Щільність паперу | 60 - 105 г/м² |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 636 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00