Укр
Рус

Код товару: AR_3010390
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Призначення | для дому |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Вага | 5.39 кг |
| Висота | 197 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Колір | білий |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 800 стор |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна споживана потужність | 264 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 ст/хв |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Підтримувані ОС | Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Linux, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows 10, Windows 8.1, Mac OS X v10.10, Mac OS X v10.8, Windows 8, Windows Server 2012 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4, B5, A5, A6, C5, Custom |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 400 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | HP LaserJet 150A |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип сканера | планшетний |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Частота процесора | 500 МГц |
| Ширина | 360 мм |
| Щільність паперу | 65 - 120 г/м² |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 582 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00