Укр
Рус

Код товару: AR_3009909
PowerBank Aspiring HIT 20 (20 000 mAh) відрізняється не лише привабливою оболонкою, але і функціональністю. Витончений і мінімалістичний зовнішній вигляд прекрасно впишеться в навколишнє оточення, а практичність і ліхтарик зроблять зовнішній акумулятор Aspiring невід’ємним атрибутом сучасної людини.
PowerBank Aspiring HIT 20 підтримує технологією QC3.0 і PD22.5W і має вбудований яскравий LED ліхтарик.
Вбудовані порти для зарядки
Зовнішній акумулятор оснащений 6 портами.
Пятью роз’ємами можна зарядити Ваш гаджет смартфон, планшет, безпровідну колонку і багато що інше (4 х USB QC 3.0 / USB Type–C PD 22.5W)
А для зарядки Aspiring можна використати два роз’єми (micro USB або Type – C PD) Зверніть увагу, роз’єм Type–C можна використати для зарядки PowerBank і для зарядки Ваших пристроїв.
Вбудованний LED ліхтарик
LED ліхтарик забезпечує яскраве та стабільне освітлення, що робить його ідеальним для використання у темний час доби. Завдяки потужним світлодіодам (LED), він випромінює інтенсивне світло, яке може освітлювати великі ділянки навіть у повній темряві.
Сучасні стандарти швидкої зарядки і місткість
PowerBank Aspiring підтримує сучасні стандарти швидкої зарядки : Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 (Apple), PD2.0, FCP/SCP (Huawei), AFC (Samsung), завдяки яким процес відновлення заряду Ваших аксесуарів прискорюється у декілька разів. З допомогою технології Power Delivery 3.0 18W, iPhone 11, iPhone 12 заповнює заряд на 50 відсотків всього за півгодини. Зверніть увагу, що для цього вам знадобиться кабель з підтримкою PD. І за допомогою технології SCP 22.5W, HUAWEI P30 заповнює заряд на 60 відсотків теж всього за півгодини. Також, порт Type – C підтримує новий стандарт технології швидкої зарядки – 9V/2A потужністю 22.5W для швидкої зарядки iPhone 12. Швидка зарядка QC 3.0 здійснюється через USB порти за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються майже в чотири рази швидше за звичайну зарядку і на 12 відсотків швидше QC 2.0. Зверніть увагу, що пристрій, що заряджається, теж повинен підтримувати Quick Charge 3.0. Якщо немає – в цьому випадку зарядка відбуватиметься в звичайному режимі.
Швидка зарядка PD 3.0 – здійснюватися за допомогою порту Type – C за технологією Power Delivery. Цей стандарт, бренд Apple рекомендує для швидкої зарядки смартфонів iPhone 8 і новіших моделей. Зверніть увагу, що пристрій, що заряджається, має бути підключений за допомогою кабелю, що підтримує стандарт PD.
Високий рівень безпеки
Для безпеки Ваших гаджетів, в корпус Aspiring Light 20 вбудовані 9 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегрівання, перевантаження, різних перенапружень, коротких замикань. Це максимально збільшить експлуатаційний термін девайса і дозволить уникнути багатьох серйозних проблем при використанні цього пристрою.
| Ємність | 20000 mAh |
| Призначення | для планшета, для смарт-годинників, для роутера, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 4 х USB |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Quick Charge 2.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 430 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 5 A, 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Вхідний струм | 3 A, 5 A, 2 А, 1.5 А |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Розмір | 149 x 71 x 32 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 605 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00