Укр
Рус

Код товару: AR_3009975
Ємність - 20000 mAh, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 5 A, 2.25 A, розмір - 131 × 54 × 50.8 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 476 г, Колір - сірий
| Ємність | 20000 mAh |
| Призначення | для смарт-годинників, для роутера, для ноутбука, для телефона, для планшета, для плеєра |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB, 2 x USB Type-C |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Programmable PowerSupply (PPS), З вбудованим кабелем |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 476 г |
| Вихідний струм | 5 A, 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 20 V, 9 V, 12 V, 15 V |
| Вхідний струм | 3 A, 3.25 А |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 130 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 131 × 54 × 50.8 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 009 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00