Укр
Рус

Код товару: AR_3009954
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для роутера |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, Wireless Charger |
| Особливості | Qi |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 223 г |
| Вихідний струм | 3 A, 2.22 A, 1.67 A, 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V |
| Вхідний струм | 2 A, 3 A |
| Захист | захист від перезаряду, захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 112 х 71 х 18 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 689 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00