Укр
Рус



Код товару: AR_3005973
Casecom 600W (CM 600 ATX) – надійний та доступний за ціною блок живлення потужністю 600 Вт для систем середнього рівня продуктивності. Унікальна схема активної корекції коефіцієнта потужності PFC гарантує постійну стабільну вихідну напругу. Завдяки цьому блок живлення стає менш чутливим до зниження чи короткочасних провалів мережевої напруги, у таких випадках він працює за рахунок енергії конденсаторів високовольтного випрямляча.
Блок живлення Casecom 600W оснащений тихим 120-мм вентилятором, який забезпечує якісне охолодження системи. Модульна система підключення кабелів не створює перешкод для циркуляції повітря та також сприяє швидкому відводу тепла.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 155 |
| OutputCurrent +12V1 | 49A |
| OutputСurrent +3,3V | 19A |
| OutputСurrent +5V | 19A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 155 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 673 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00