Укр
Рус



Код товару: AR_3005886
ATX, 700 Вт, 20+4 pin, SATA - 4, +12V1 - 52A, 1x120 мм, 155 x 150 x 86 мм
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 700 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 155 |
| OutputCurrent +12V1 | 52A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 155 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 968 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00