Укр
Рус








Код товару: AR_3005966
Chieftec 750W Vega PPG-750-S — надійний блок живлення потужністю 750 Вт з високоефективністю стандарту 80 Plus Gold. Серія Vega оснащена напівмостовим перетворювачем LLC з технологією DC-to-DC для забезпечення підвищеної енергоефективності та стабільності. Має довгі чорні кабелі, тому підійде сучасним геймерам, які зможуть збирати свої системи навіть у великих корпусах ПК.
Безшумний 135-мм вентилятор на гідродинамічних підшипниках (FDB) оптимізує баланс між ефективністю охолодження та рівнем шуму. Крім того, цей компонент захищений від пониження та підвищення напруги в мережі, короткого замикання, перевантаження, перегріву, сплесків і кидків напруги, тому стане надійним вибором для будь-яких комп’ютерних потреб, який включає всі необхідні сучасні функції захисту та безпеки.
Особливості:
- сумісність з ATX 12V 3.1;
- підтримання PCIe GEN5;
- ефективність, сертифікована за стандартом 80 Plus Gold;
- напівмостовий перетворювач LLC з технологією DC-to-DC.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | OLP (захист від перегрузок), SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SIP (Захист від стрибків струму і напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin, 1x16 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x8pin |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 85 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 393 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00