Укр
Рус








Код товару: AR_3005952
Серія CHIEFTEC Polaris 3.0 розроблена відповідно до стандарту Intel ATX 3.0 і підтримує PCIe GEN 5 із сертифікованою ефективністю 80 PLUS® GOLD, обіцяючи виняткову продуктивність. Polaris 3.0 має найсучаснішу технічну конструкцію, включаючи напівмостовий перетворювач LLC з технологією DC- to-DC, а також японські основні конденсатори для досягнення низького рівня пульсацій і точного регулювання напруги. Безшумний вентилятор Polaris 3.0 135 мм FDB оптимізує баланс між охолодженням і шумом при відмінній довговічності. Повністю модульна система прокладки кабелів забезпечує чисту та зручну збірку всередині будь-якої системи.
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8А |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SIP (Захист від стрибків струму і напруги), AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 481 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00