Блок живлення для ноутбука ASUS 180W 19.5V, 9.23A, роз'єм 6.0/3.7 (pin inside), Slim-корпус (ADP-180M (ADP-180MB / A40298) - фото 1
Блок живлення для ноутбука ASUS 180W 19.5V, 9.23A, роз'єм 6.0/3.7 (pin inside), Slim-корпус (ADP-180M (ADP-180MB / A40298)
Код товару: PH_2829230
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука ASUS 180W 19.5V, 9.23A, роз'єм 6.0/3.7 (pin inside), Slim-корпус (ADP-180M (ADP-180MB / A40298) Гарантія: 12 міс.