Блок живлення для ноутбука PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (Special) wall mount (WM-IB65HUS (WM-IB65HUSB) - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (Special) wall mount (WM-IB65HUS (WM-IB65HUSB)
Код товару: PH_2828617
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (Special) wall mount (WM-IB65HUS (WM-IB65HUSB) Гарантія: 24 міс. Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (Special) wall mount - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та надійність від займань. Вихідна напруга: 20V Вхідна напруга: 220V Вихідний струм: 3.25A Споживча потужність: 65W Роз"єми: Special Комплектація: блок живлення, фірмова упаковка Cумісні партномери: Lenovo 0A36258, 0A36259, 0A36260, 0A36261, 0A36262, 0A36263, 0A36264, 0A36265, 0A36266, 0A36267, 0A36268, 0A36269, 0A36270, 0A36271, 0A36272, 0A36273, Lenovo 0B46994, 0B46995, 0B46996, 0B46997, 0B46998, 0B46999, 0B47000, 0B47001, 0B47002, 0B47003, 0B47004, 0B47005, 0B47006, 0B47007, 0B47008, 0B47009,0B47030, 0B47031, 0B47032, 0B47033, 0B47034, 0B47035, 0B47036, 0B47037, 0B47038, 0B47039, 0B47040, 0B47041, 0B47042, 0B47043, 0B47044, 0B47045, 0B47455, 0B47467, 0B47468, 0B47461, 0B47458, 0A65802, 0B47462, 0B47469, 0B47463, 0B47459, 0B47456, 0B47457, 0B47465, 0B47459, 0B47466, 0B47465, 0B47462, 0B47464, 0B47463, Lenovo 0C19868, 0C19869, 0C19876,0C19880, 0C19881, 0C19888 Lenovo 36200124, 36200235, 36200236, 36200237, 36200245, 36200246, 36200247, 36200249, 36200250, 36200251, 36200252, 36200253, 36200254, 36200285, 36200286, 36200287, 36200279, 36200280, 36200281, 36200282, 36200283, 36200284, 36200288, 36200291, 36200292, 36200298, 36200301, 36200302, 36200304, 36200350, 36200351, 36200602, 36200604, 36200606, 36200607, 36200608, 36200610,36200611,36200612, Lenovo 45N0235, 45N0236, 45N0237, 45N0238, 45N0239, 45N0240, 45N0242, 45N0244, 45N0245, 45N0246, 45N0248, 45N0249, 45N0250, 45N0253, 45N0254, 45N0256, 45N0257, 45N0258, 45N0259, 45N0260, 45N0261, 45N0262, 45N0264, 45N0265, 45N0266, 45N0267, 45N0278, 45N0289, 45N0290, 45N0291, 45N0292, 45N0293, 45N0294, 45N0295, 45N0296, 45N0297, 45N0298, 45N0299, 45N0300, 45N0305, 45N0306, 45N0309, 45N0310, 45N0313, 45N0314, 45N0319, 45N0320, 45N0321, 45N0322, 45N0358, 45N0360,45N0473, 45N0474, 45N0475, 45N0481, 45N0482, 45N0483, 45N0490, 45N0491, 45N0492,45N0498, 45N0499, 45N0500, Lenovo ADLX45NDC3, ADLX45NDC3A, ADLX45NLC3, ADLX45NLC3A, ADLX45NCC3A, ADLX65NLC2A, ADLX65SLC2A, ADLX65SDC2A, ADLX65NCC3A, ADLX65NDC3A, ADLX65NDT3A, ADLX65NLC3A, ADLX90NCC3A, ADLX90NDC3A, ADLX90NLC3A, ADP-45TD BA, ADP-65XB A, ADP-65FD B, ADP-65FD AB, ADP-65FD BB, ADP-90XD AB, ADP-90XD BB, APA-1450-12, PA-1450-12LC, PA-1650-71, PA-1650-72, PA-1650-37LC, PA-1650-71IF, PA-1650-72IF, PA-1900-72, PA-1900-71IF, PA-1900-72IF, A045R005L, A065R045L, A065R046L, A090A052L, A090A053L Підходить до моделей: LENOVO Ideapad Yoga 11 Ideapad Yoga 11s Ideapad Yoga 13 Ideapad Yoga 13 Ultrabook Thinkpad X1
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
Lenovo
Вихідна напруга
20 В
Сила струму
3.25 А
Вихідна потужність
65 Вт