Блок живлення для ноутбука PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017) - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017) - фото 2
Блок живлення для ноутбука PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017)
Код товару: PH_2829172
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017) Гарантія: 24 міс.
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
Lenovo
Вихідна напруга
20 В
Вихідна потужність
90 Вт