Блок живлення для ноутбуків 1stCharger HP 65W 18.5V/3.5A 4.8x1.7 силовий кабель (AC1STHP65WA1) - фото 1
Блок живлення для ноутбуків 1stCharger HP 65W 18.5V/3.5A 4.8x1.7 силовий кабель (AC1STHP65WA1)
Код товару: AA_2179227
Сумісний бренд
HP (Hewlett-Packard)
Тип роз'єму
4.8 x 1.7 мм
Вихідна напруга
18.5 В
Сила струму
3.5 А
Вихідна потужність
65 Вт