Укр
Рус

Код товару: AR_3001199
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1900-3, PA3716E1AC3, PA_1900_52LC, ADP-90FB, ADP90RH, PA3516E1AC3, PA3516U-1ACA, PA 1900 3, ADP90CD, PA190052LC, ADP-90SB, API2AD62, PA3716E-1AC3, ADP-90CD, PA_1900_3, ADP-90RH, PA3516E-1AC3, EA10953, EXA0904YH, PA3716E 1AC3, ADP 90CD, PA19003, ADP_90C |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 134 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00