Блок живлення до ноутбуку ASUS 120W 19V, 6.32A, разъем 5.5/2.5, Slim-корпус (ADP-120RH) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку ASUS 120W 19V, 6.32A, разъем 5.5/2.5, Slim-корпус (ADP-120RH) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку ASUS 120W 19V, 6.32A, разъем 5.5/2.5, Slim-корпус (ADP-120RH)
Код товару: AR_3001011
Про товар
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму.
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 2.5 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність120 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)6,32А