Блок живлення до ноутбуку ASUS 180W 19.5V, 9.23A, разъем 5.5/2.5, F Slim-корпус (ADP-180MB) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку ASUS 180W 19.5V, 9.23A, разъем 5.5/2.5, F Slim-корпус (ADP-180MB) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку ASUS 180W 19.5V, 9.23A, разъем 5.5/2.5, F Slim-корпус (ADP-180MB) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку ASUS 180W 19.5V, 9.23A, разъем 5.5/2.5, F Slim-корпус (ADP-180MB)
Код товару: AR_3001013
Про товар
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму.
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 2.5 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність180 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)9.23 А