Блок живлення до ноутбуку Dell 150W Slim 19.5V 7.7A разъем 7.4/5.0 (pin inside) (DA150PM100-00) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Dell 150W Slim 19.5V 7.7A разъем 7.4/5.0 (pin inside) (DA150PM100-00)
Код товару: AR_3000993
Про товар
Блок живлення до ноутбуку Dell 150W Slim 19.5V 7.7A - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука7.4 x 5.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність150 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)7.7 A