Укр
Рус


Код товару: AR_3001041
Оригінальний блок живлення до ноутбука Dell (DA180PM111 / A40252) - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від скачків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора у Вашому апараті і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
При виборі блоку живлення до свого планшету зверніть увагу на його параметри живлення і тип роз'єму. Потужність обраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш апарат. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати живленням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
Даний адаптер підійде для більшості ноутбуків компанії Dell.
Список альтернативних партномерів:
DA180PM111, LA180PM180, 074X5J, ADP-180MB B, WW4XY
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 9.23 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | DA180PM111, LA180PM180, 074X5J, ADP-180MB B, WW4XY |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 162 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00