Блок живлення до ноутбуку Dell 180W 19.5V 9.23A разъем 7.4/5.0(pin inside) (DA180PM111 / A40252) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Dell 180W 19.5V 9.23A разъем 7.4/5.0(pin inside) (DA180PM111 / A40252) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Dell 180W 19.5V 9.23A разъем 7.4/5.0(pin inside) (DA180PM111 / A40252)
Код товару: AR_3001041
Про товар
Даний адаптер підійде для більшості ноутбуків компанії Dell.
Список альтернативних партномерів:
DA180PM111, LA180PM180, 074X5J, ADP-180MB B, WW4XY
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука7.4 x 5.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність180 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)9.23 А