Блок живлення до ноутбуку Dell 240W 19.5V, 12.3A, разъем 7.4/5.0(pin inside), Slim-корпус (GA240PE1-00) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Dell 240W 19.5V, 12.3A, разъем 7.4/5.0(pin inside), Slim-корпус (GA240PE1-00)
Код товару: AR_3001015
Про товар
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму.
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука7.4 x 5.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність240 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)12.3 A