Укр
Рус


Код товару: AR_3000989
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A роз'єм 7.4 / 5.0 (pin inside) (LA65NS2) - це мережевий блок живлення для ноутбука з потужністю 65 Ватт, який забезпечить Ваше мобільний пристрій додатковим харчуванням і допоможе заощадити заряд батареї для роботи в дорозі. Цей оригінальний блок живлення сертифікований для роботи з ноутбуками Dell і захистить Ваше обладнання від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки.
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A роз'єм 7.4 / 5.0 (pin inside) (LA65NS2) виконаний в новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука. Чи не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Даний адаптер має специфічний роз'єм у вигляді восьмигранника, тому він стане ідеальним рішенням для ноутбуків Dell.
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,34 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 218 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00