Блок живлення до ноутбуку Dell 90W Oval 19.5V 4.62A разъем 7.4/5.0 (pin inside) (LA90PM130) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W Oval 19.5V 4.62A разъем 7.4/5.0 (pin inside) (LA90PM130) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W Oval 19.5V 4.62A разъем 7.4/5.0 (pin inside) (LA90PM130) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W Oval 19.5V 4.62A разъем 7.4/5.0 (pin inside) (LA90PM130) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W Oval 19.5V 4.62A разъем 7.4/5.0 (pin inside) (LA90PM130)
Код товару: AR_3001027
Про товар
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W Oval 19.5V 4.62A роз'єм 7.4 / 5.0 (pin inside) (LA90PM130) - це мережевий блок живлення для ноутбука з потужністю 90 Ватт, який забезпечить Ваше мобільний пристрій додатковим харчуванням і допоможе заощадити заряд батареї для роботи в дорозі . Цей оригінальний блок живлення сертифікований для роботи з ноутбуками Dell і захистить Ваше обладнання від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки.
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W Oval 19.5V 4.62A роз'єм 7.4 / 5.0 (pin inside) (LA90PM130) виконаний в новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука. Чи не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Даний адаптер має специфічний роз'єм у вигляді восьмигранника, тому він стане ідеальним рішенням для ноутбуків Dell.
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука7.4 x 5.0 мм with pin
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)4,62 А
Сумісні парт-номера блоків живленняPA-10, PA-3E, LA90PM130, LA90PS0-00, NADP-90KB, NADP-90KB A, PA-1900-01D3, PA-1900-02D, PA-1900-02D2, PA-1900-05D2, 02H098, 07W104, 09T215, 0DF266, 0F 266, 2H098, 2H098, 310-2860, 310-2862, 310-3149, 310-3399, 310-4002, 310-4804, 310-6325, 310-6557, 310-7