Укр
Рус





Код товару: AR_3000918
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AK.045AP.061 AK.045AP.075 A13-045N2A NT.L6SAA.005 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ACER Aspire R5-471T ACER Aspire R5-571T ACER Aspire R7-371T ACER Aspire R7-372T ACER Aspire S5-371 ACER Aspire S5-371T ACER Aspire S7-392 ACER Aspire V3-331 ACER Aspire V3-371 ACER Aspire V3-372 ACER Aspire V3-372T ACER Aspire one Cloudbook 1-131 ACER Asp |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 006 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00