Укр
Рус






Код товару: AR_3001166
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Висота | 50 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Глибина | 30 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1650-80 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Aspire S7-391-6822 Ultrabook |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
975 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00