Укр
Рус





Код товару: AR_3000828
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Висота | 60 мм |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Глибина | 35 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 2H098 310-2862 310-3149 310-3399 310-4002 310-6325 310-6557 310-7712 5U092 7W104 9T215 C2894 NADP-90KB PA-10 PA-1900-02D UC473 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Inspiron 13ZD, Inspiron 13Z 5323, Inspiron 13z, Inspiron 13R, Inspiron 15 3520-4493, Inspiron 15 3520, Inspiron 15 1526, Inspiron 15 1525, Inspiron 1470n, Inspiron 1470, Inspiron 1464, Inspiron 1440n, Inspiron 1440, Inspiron 1428, Inspiron 1427, Inspiron 15z Inspiron 15z 1570 Inspiron 15z 5523 Inspiron 15z Ultrabook Inspiron 1501 Inspiron 1520 Inspiron 1521 Inspiron 1545 Inspiron 1546 Inspiron 1564 Inspiron 1570 Inspiron 1570n Inspiron 17 Inspiron 17 1750 Inspiron 17 1764 Inspiron 17 3721 Inspiro, Inspiron 15R N5110, Inspiron 15R N5010, Inspiron 15R 7520, Inspiron 15R 5537, Inspiron 15R 5521, Inspiron 15R 5520, Inspiron 1150, Inspiron 1420, Inspiron 1318, Inspiron 1121, Inspiron 14R N4110, Inspiron 14R N4010, Inspiron 14R 5420, Inspiron 14R, Inspiron 1370, Inspiron 13ZR |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 155 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 241 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00