Укр
Рус




Код товару: AR_3000914
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 15 - 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | HP 19.5V 2.31A 45W (4.5*3.0) HP 19.5V 2.31A 45W (4.5*3.0) HP 719309-001 HP 719309-003 HP 721092-001 HP 740015-001 HP 740015-002 HP 740015-003 HP 742436-001 HP 744892-001 HP ADP-45FE HP ADP-45FE B HP ADP-45WD HP ADP-45WD B HP HSTNN-CA40 HP HSTNN-DA40 HP HS |
| Сумісність з моделями ноутбуків | 11 N009TU 11-k000nk 11-n001nia 13 H200ER 13 M000 13-4016tu 13-a202nj 13-a221nd 14 AB023TU 14-ac111na 15 AB004TX 15 P045ND 15-ab211nj 15-ab212nt 15-ab223tx 15-ab234na 15-ab284ur 15-ab538tx 15-ac040ur 15-ae027tx 17 F078NO 17 F118NF 17 F144NO 17 F285NF 17 f2 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 040 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00