Укр
Рус




Код товару: AR_3000916
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADLX65CLGC2A ADLX65CLGE2A ADLX65CDGE2A ADLX65CCGE2A |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Lenovo IdeaPad 310-15ISK IdeaPad 310-15ABR IdeaPad 510S-14ISK IdeaPad 510S-13IKB Lenovo YOGA 510-14ISK Lenovo YOGA 710-15IKB 510-15IKB YOGA 710-15IKB 80V5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 239 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00