Укр
Рус



Код товару: AR_3001196
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | LG |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2 A |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADS-24NP-12-1 12024G ADS-24NP-12 1224GPCN |
| Сумісність з моделями ноутбуків | LG E1940 LG E1940S LG E1940T LG E1948 LG E1948S LG E1948SX LG E1950 LG E1950T LG E1951 LG E1951S LG E1951T LG E1960 LG E1960S LG E2040 LG E2040S LG E2040T LG E2050 LG E2050T LG E2051 LG E2051S LG E2051T LG E2240 LG E2240S LG E2240T LG E2240V LG E2250 LG E |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
778 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00