Укр
Рус





Код товару: AR_3000830
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Sony |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.0 x 4.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 92 Вт |
| Висота | 45 мм |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,7 А |
| Глибина | 30 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 1-479-114-31 1-479-114-51 1-479-116-12 1-479-116-31 1-479-681-11 1-479-682-41 1-480-132-21 1-480-132-31 1-480-955-31 147911431 147911451 147911612 147911631 147968111 147968241 148013221 148013231 148095531 ADP-45UD C ADP-75UB ADP-75UB A ADP-75UB B ADP-90 |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 125 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
878 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00