Блок живлення до ноутбуку Lenovo 120W 19.5V 6.15A разъем 5.5/2.5 (ADP-120ZB / 41A9747) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 120W 19.5V 6.15A разъем 5.5/2.5 (ADP-120ZB / 41A9747)
Код товару: AR_3000943
Про товар
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 2.5 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність120 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)6.15 А