Блок живлення до ноутбуку Lenovo 135W 20V, 6.75A, роз`єм прямокутний (pin inside), Slim-кор (ADL135NDC3A) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 135W 20V, 6.75A, роз`єм прямокутний (pin inside), Slim-кор (ADL135NDC3A)
Код товару: AR_3001017
Про товар
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму.
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбукапрямокутний
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність135 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)6.75 A