Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388)
Код товару: AR_3001126
Про товар
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - прямокутний (pin inside) [3-pin], джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 300 Вт
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбукапрямокутний (pin inside) [3-pin]
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність300 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)15 А