Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V 2.25A разъем прямоугольный (pin inside) (ADLX45NLC3 / A40154) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V 2.25A разъем прямоугольный (pin inside) (ADLX45NLC3 / A40154) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V 2.25A разъем прямоугольный (pin inside) (ADLX45NLC3 / A40154)
Код товару: AR_3000997
Про товар
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V 2.25A - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність45 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)2.25 A