Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 9V, 2A + 5V, 2A, разъем USB Type- (ADLX65CLGC2A / A40263) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 9V, 2A + 5V, 2A, разъем USB Type- (ADLX65CLGC2A / A40263) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 9V, 2A + 5V, 2A, разъем USB Type- (ADLX65CLGC2A / A40263)
Код товару: AR_3001049
Про товар
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбукаUSB Type-C
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга20 В, 15 В, 5 В, 9 В
Вихідний струм (сила струму)2.37 А, 2 А, 3 А