Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A, разъем 4.0/1.7 (ADLX65CLGC2A / A40221) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A, разъем 4.0/1.7 (ADLX65CLGC2A / A40221) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A, разъем 4.0/1.7 (ADLX65CLGC2A / A40221)
Код товару: AR_3001025
Про товар
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A, роз'єм 4.0 / 1.7 (ADLX65CLGC2A) - це мережевий блок живлення для ноутбука з потужністю 65 Ватт, який забезпечить Ваше мобільний пристрій додатковим харчуванням і допоможе заощадити заряд батареї для роботи в дорозі. Цей оригінальний блок живлення сертифікований для роботи з ноутбуками Lenovo і захистить Ваше обладнання від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки.
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A, роз'єм 4.0 / 1.7 (ADLX65CLGC2A) виконаний в новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука. Чи не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Даний адаптер має специфічний роз'єм у вигляді восьмигранника, тому він стане ідеальним рішенням для ноутбуків Lenovo.
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.0 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)3,25 А