Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 36W 12V 3,0A, 3.5*1.35 (00406 / LAS36/12-3.5*1.35) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 36W 12V 3,0A, 3.5*1.35 (00406 / LAS36/12-3.5*1.35)
Код товару: AR_3001148
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 3.5 х 1.35 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 36 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука3.5 х 1.35 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність36 Вт
Вихідна напруга12 В
Вихідний струм (сила струму)3 А