Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3.42A, 4.5*3.0 (34708 / LAS65/19-4,5*3,0) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3.42A, 4.5*3.0 (34708 / LAS65/19-4,5*3,0) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3.42A, 4.5*3.0 (34708 / LAS65/19-4,5*3,0)
Код товару: AR_3001155
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)3,42 А