Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 90W 19V 4,74A, 4.0*1.35 (17032 / LAS65/19-4,0*1,35) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 90W 19V 4,74A, 4.0*1.35 (17032 / LAS65/19-4,0*1,35)
Код товару: AR_3000978
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.35 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.0 x 1.35 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)4,74 А