Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 150W 19.5V 7.7A, 7.4*5.0 (01740 / LDL150/19.5-7.4*5.0) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 150W 19.5V 7.7A, 7.4*5.0 (01740 / LDL150/19.5-7.4*5.0)
Код товару: AR_3000980
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Dell, тип роз'єму підключення до ноутбука - 7.4 x 5.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 150 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука7.4 x 5.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність150 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)7.7 A