Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 90W 19.5V 4.62A, 4.5*3.0 (19401 / LDL90/19.5-4.5*3.0) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 90W 19.5V 4.62A, 4.5*3.0 (19401 / LDL90/19.5-4.5*3.0)
Код товару: AR_3001150
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Dell, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)4,62 А