Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 45W 19,5V 2,31A, 4.5*30 (26322 / LHP45/19.5-4.5*3,0) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 45W 19,5V 2,31A, 4.5*30 (26322 / LHP45/19.5-4.5*3,0)
Код товару: AR_3001092
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиHP
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність45 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)2.31 А