Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 90W 19V 4.74А, 7.4*5.0 (00164 / LHP90/19-7.4*5.0) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 90W 19V 4.74А, 7.4*5.0 (00164 / LHP90/19-7.4*5.0)
Код товару: AR_3001157
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 7.4 x 5.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиHP
Тип роз'єму підключення до ноутбука7.4 x 5.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)4,74 А